Czy przydadzą się wzory wizytówek do druku?

Wizytówka powinna być czytelna, uporządkowana, reprezentatywna. Nie wolno jednak zapomnieć, że przede wszystkim powinna zawierać informacje. Dobra wizytówka powinna zawierać wszystko, by ktoś kto ją otrzymał wie, z kim rozmawia.

Druk wizytówek ze wzorów pomaga

wizytówkiTworząc wizytówki warto pomyśleć o innowacyjnym rozwiązaniu jakim jest kreator wizytówek, który umożliwia tworzenie wizytówki online. To rozwiązanie jest szybsze i użytkownik będzie mieć pewność, że produkt spełni wszystkie jego oczekiwania. Wizytówki wzory do druku pomagają w tworzeniu. Na wizytówce powinny znajdować się: imię (imiona) i nazwisko, stanowisko w firmie, telefon oraz e-mail pracownika. Dobrym rozwiązaniem jest oddzielenie informacji o pracowniku od informacji dotyczących firmy. Do takich informacji należą: logo (nie jest to wymógł obligatoryjny), nazwa firmy i jej rodzaj (spółka z. o.o. czy spółka jawna, akcyjna itd.), adres, numer telefonu, e-mail, numer NIP i REGON. Takie informacje wystarczą, by osoba, która otrzyma wizytówkę dowiedziała się najważniejszych informacji. Pomoże jej także, gdy będzie musiała wypełnić fakturę VAT czy po prostu, a także gdy będzie chciała sprawdzić firmę w rejestrze przedsiębiorstw (dzięki temu będzie wiedziała, że firma jest stabilna, można i warto z nią współpracować).

Podstawową zasadą jaką należy się kierować podczas tworzenia wizytówek jest zasada czytelności. Tło wizytówki nie powinno utrudniać odczytania jej. Taka sytuacja wskazuje na niekompetencję i brak wyobraźni, dlatego warto unikać takiego błędu, by przez niego nie stracić.