Do czego służą kolorowe litery plexi?

Istnieje wiele sposobów na to, by wyróżnić swoje logo lub reklamę na tle innych – zarówno na elewacjach budynków, jak i środku obiektów. Dobra widoczność szyldu to podstawa właściwej promocji. Połączenie stylu, smaku i nowoczesności to doskonały sposób na to, by przyciągnąć wzrok odbiorców.

Kolorowe i świecące litery

litery plexiJednym z popularniejszych obecnie sposobów wyróżniania wizualnego napisów jest stosowanie w tym celu dużych kolorowych i świecących liter. Podświetlane napisy doskonale oznaczą dany obiekt na niezbyt wyraźnym tle zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i w biurowcu. Barwne świetlne napisy mogą pojawić się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba reklamowania danej działalności. Blokowe litery mogą tworzyć ciekawe iluminacje na różnych poziomach oświetlenia. Za dnia przypominają tradycyjne przestrzenne napisy, a w nocy zmieniają się w istne świecące dzieła sztuki. Jest to doskonały sposób, by wyróżnić obiekt na ulicy – dokładnie w tym miejscu, w którym właścicielowi zależy na wypromowaniu swoich usług. Jest to najlepsza metoda na przyciągnięcie wzroku przechodniów.

litery plexiWszędzie tam, gdzie litery mają ułożyć się w nazwę firmy świetnie sprawdzą się kolorowe litery plexi – cennik poszczególnych iluminacji dostępny jest zwykle na stronach internetowych ich producentów. Koszt wykonania usługi zależy od wielkości danego napisu i tego, czy ma do niego zostać dołożone również logo lub obrazek. Istnieje zarówno możliwość korzystania z gotowych szablonów i czcionek liter dostępnych w witrynach internetowych, jak i składania zamówień na indywidualne projekty, które wyróżniają każdą firmę. Podświetlane blokowe litery mogą być montowane np. do kasetonów i robią wrażenie na wszystkich, którzy obserwują je po zmroku. Do wyboru są też różne warianty ich krawędzi – od tych mocniej zarysowanych, aż do nieco rozmywającego się tła wokół napisu. Ta forma oświetlenia uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu efektu z poświatą. Używany jest do tego zwykle neon. Tak wykonany napis przywodzi na myśl nowoczesny wygląd biurowców w Azji. Firmy produkujące tego rodzaju oświetlenie reklamowe wykonają niemal każdy projekt, a także zaproponują własne modyfikacje. Cena tego typu usługi zależy przede wszystkim od wielkości świetlnego szyldu, a także rodzaju zastosowanych efektów, wzorów, kolorów i innowacji.

Jest to jednak wyjątkowo opłacalna inwestycja, biorąc pod uwagę fakt, że taka reklama skutecznie przyciąga odbiorców. Kolorowe litery sprawdzą się w każdej branży. Szyldy z podświetlanymi napisami znajdują zastosowanie w promowaniu lokali gastronomicznych, odzieżowych, sal rozrywki, sklepów oraz obiektów noclegowych.

Sprawdź to https://www.litery-3d.eu/