Gdzie kupić tanie i solidne kasetony reklamowe?

Kasetony reklamowe cieszą się bardzo dużą popularnością szczególnie w miastach, gdzie pomimo ograniczonej przestrzeni reklamowej są w stanie wyróżnić się na tle pozostałych i przykuć uwagę potencjalnych klientów zarówno w dzień, jak i po zapadnięciu zmroku. Eleganckie kasetony stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych szyldów, a nieco większy koszt takiej inwestycji rekompensuje jej efektywność i przekazywanie niezwykle silnych bodźców marketingowych.

Popularne tanie kasetony

tanie kasetony reklamoweTaka forma prezentacji nie tylko przykuwa uwagę, ale także buduje pozytywny wizerunek firmy i czyni ją bardziej profesjonalną w oczach klientów. Kasetony mogą przybierać różne formy. Najpopularniejszym wariantem są solidne tanie kasetony reklamowe z pleksi, umieszczone w aluminiowej ramie. Jest to jednostronna reklama tylną stroną montowana do ściany, gdzie przód podświetlany jest za pomocą modułów LED, bądź też dwustronny semafor montowany do ściany prostopadle, którego treść jest widoczna z dwóch kierunków. Na taką formę reklamy bardzo często decydują się początkujące przedsiębiorstwa, które stawiają dopiero pierwsze kroki w kierunku dalszego rozwoju i ustabilizowania swojej pozycji na rynku, ponieważ jest to niedrogie rozwiązanie. Tego typu kasetony ograniczają jednak maksymalne wymiary, choć zawsze można wykonać reklamę segmentową, złożoną z pojedynczych modułów kasetonów, co jest dość często stosowaną praktyką. Istnieją także warianty kasetonów z plexi, które nie posiadają aluminiowej ramy.

tanie kasetony reklamoweSą one nieco droższe, ale dzięki takiej formie wykonania mogą one świecić na całej swojej powierzchni, a nie posiadać wyłącznie podświetlanego frontu. Kasetony mogą być też wykonane z dibondu, który jest materiałem powstałym w wyniku połączenia aluminium i tworzywa sztucznego. Cechą, która wyróżnia kasetony z dibondu to bardzo duża odporność na czynniki atmosferyczne oraz wytrzymałość na mechaniczne uszkodzenia. Za sprawą lakierowania metodą proszkową zyskujemy ponadto gwarancję, że taki produkt nie wyblaknie, a farba nie rozwarstwi się wraz z upływem czasu. W zależności od projektu, sposobu wykonania oraz użytych do produkcji materiałów ceny poszczególnych kasetonów mogą się różnić.

Nasycenie treści, wielkość liter oraz ilość diod LED użytych do podświetlenia konkretnego obszaru również będą tutaj miały bezpośredni wpływ na cenę produktu. Nie zmienia to jednak faktu, że w przeważającej większości przypadków możemy liczyć na szybki zwrot kosztów inwestycji w tego typu reklamę, ponieważ forma kasetonu lub semafora gwarantuje nam zdecydowany wzrost zainteresowania wśród potencjalnych klientów naszej firmy.

Więcej na stronie https://www.monsterart.pl/