Ładne i trwałe przypinki reklamowe

Znalezienie dobrego, uniwersalnego gadżetu reklamowego to trudne zadanie. Na przykład długopisy można dawać klientom jako dodatek do zamówienia, ale nie przyciągną one wiele uwagi na stoisku targowym. Z kolei na targach każdy chętnie by wziął bawełnianą torbę na zakupy, ale na gratis to dosyć droga rzecz.

Przypinki z aluminium

przypinki z własnym nadrukiemDlatego też warto znaleźć złoty środek i inwestować w małe przypinki z własnym nadrukiem. Taka przypinka jest wykonana z aluminium. To metal lekki, blaszka jest cienka, więc nawet całe pudło przypinek nie będzie dużo ważyło. Z kolei aluminium jest jednak jak każdy metal materiałem odpornym na uszkodzenia, takie jak wgniecenia, czy zadrapania. Przypinki z przodu mają gładką powierzchnię z nadrukiem, a z tyłu małą agrafkę, dzięki której można je przypiąć do bluzki, czy torby. U producenta można dostać przypinki o różnej średnicy, zarówno takie malutkie, centymetrowe, jak i duże przypinki mające kilka centymetrów w przekroju. Wszystko zależy od tego, czy przypinka ma być tylko dekoracją, czy też ma pełnić funkcję informacyjną. Przykładowo, przypinki ze śmiesznymi tekstami, czy obrazkami są często wybierane jako gadżety gratisowe dla klientów. Chętnie są wybierane przez młode osoby, chcące pokazać swój styl.

przypinki z własnym nadrukiemZ kolei pracownicy sklepowi mogą mieć duże przypinki ze swoimi imionami i nazwą stanowiska, zdarzają się też przypinki z tekstami typu ,,W czym mogę pomóc?”. Wtedy klient wie do kogo ma się zwrócić z prośbą o pomoc przy zakupach. Tu już widać na tym przykładzie, że przypinki sprawdzają się w wielu sytuacjach. To dobre gratisy do zamówień czy gadżet rozdawany na targach, jednak też mogą być noszone przez pracowników w firmie. Ładne przypinki z ciekawymi hasłami i nadrukami można nawet sprzedawać jako firmowy gadżet. Fani danej marki na pewno chętnie po nie sięgnąc, szczególnie że koszt przypinki nie przekracza zwykle kilku złotych. Warto zaznaczyć, że nie trzeba ograniczać się do przypinek okrągłych. Przypinki są też kwadratowe, okrągłe, czy niestandardowe. Te ostatnie są zawsze najdroższe, bo producent nie ma takowych na stanie tylko musi je stworzyć na indywidualne życzenie klienta. Jednak dzięki temu będą one unikatowe.

Bez dwóch zdań przypinki z własnym nadrukiem to ciekawy pomysł na zareklamowanie firmy. Są tanie, łatwo je znaleźć, ładnie się prezentują na koszulce czy plecaku. Z pewnością przydadzą się w niejednej sytuacji, także spokojnie można zamówić ich spory zapas za jednym zamachem, by nie przepłacać za wysyłkę kurierską i mieć je zawsze pod ręką.

Sprawdź także https://przypinkionline.pl/