Loterie sms i organizacja programu telewizyjnego

Od wielu lat zajmuję się pracą w środowisku reklamy. Tam zawsze pojawia się bardzo dużo możliwości i można działać na naprawdę wielu płaszczyznach. Pewnego dnia postanowiłem, że zaangażuję się w organizację wielkiego programu.

Loteria sms dla widzów

loterie smsKtoś organizował konkurs dla tańczących gwiazd i potrzebował pomocy. Ja miałem zająć się nowymi możliwościami i innowacyjnymi pomysłami i rozwiązaniami. Na początku analizowałem wszelkie aplikacje konkursowe. Czytałem, że one mają naprawdę wielkie możliwości. Niestety nie mieliśmy na razie czasu na angażowanie się w tego typu rzeczy. Wcześniej spotykałem różnego rodzaju loterie online. Ludzie potrafili wydawać na to fortunę. Sam czasami brałem udział w takich atrakcjach. Jednak część z nich to tylko strata czasu i pieniędzy. Podczas poszukiwań nowych możliwości przeglądałem różnego rodzaju programy lojalnościowe dla klientów. Ostatecznie po wszelkich rozmowach z zarządem i innymi organizatorami stwierdziliśmy, że postawimy na znaną wszystkim formę. Są to loterie sms. Czasami to widzowie decydują i rozstrzygnięciu danego konkursu. Moim zdaniem wcale nie jest to sprawiedliwe. Pozwala tylko zarobić. Oczywiście można obdarowywać różnego rodzaju rzeczami taki mi jak nowe samochody osobowe prosto z salonu lub pokaźne kwoty pieniędzy. Uważam, że jest to dość powszechny sposób na bardzo szybkie zyskanie dodatkowej gotówki. Programy telewizyjne przyciągają naprawdę miliony fanów.

Na pewno znajdzie się ktoś kto da się skupić na rzekomo gwarantowaną wygraną. Ja osobiście uważam, że należy traktować takie możliwości z wielkim przymrużeniem oka. Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co może się stać.