Luksusowe upominki reklamowe

Gadżety reklamowe to zwykle przedmioty codziennego użytku – długopisy, smycze, notesy, kubki. Przeznaczone są dla odbiorców masowych, dlatego znaczenie ma ilość, nie jakość. Inaczej kwestia takich upominków wygląda, gdy producentowi zależy nie tylko na propagowaniu marki, ale zyskiwaniu w oczach kontrahentów czy stałych klientów. W takich przypadkach sięga się po przedmioty codziennego użytku, lecz zupełnie innej jakości, a także przedmioty luksusowe.

Do upominków luksusowych można zaliczyć te, które wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów, np. porcelany i naturalnej skóry, z których mogły powstać elegancka filiżanka oraz etui na wizytówki z wytłoczonym logo firmy. Zamiast tandetnego notesika oferuje się raczej wygodny i funkcjonalny notatnik w twardej oprawie, zamiast długopisu – wieczne pióro, a miejsce smyczy zajmuje stylowy pendrive. Upominkami mogą zostać zegarki, torby i torebki, parasole, kosmetyczki, teczki, wizytowniki i wiele innych, zależnie od firmy, która będzie rozdawać te przedmioty i osób, do których są one skierowane.

Dobrej jakości i trafiony podarunek z pewnością pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i relacji z klientami i współpracownikami, świadczy też o poważnym podejściu do kwestii biznesowych.

filiżanka z porcelany zegarek torebka

Dodaj komentarz