Reklamy ledowe w mojej firmie

Ostatnio zastanawiałem się, jak podnieść komfort pracy w mojej firmie. Wiele osób narzekało na bolące oczy, ból głowy itp. Zastanawiałem się więc jak to zmienić. Dobrze, żeby pracownik czuł się dobrze. Zacząłem więc interesować się, co może wpłwać na to, że niemal każdy pracownik skarży się na ból głowy, oczu itp.

Reklama LED dla firm

reklama LEDCzytałem dużo w internecie, ale jednak żeby przesiać dobre informacje od złych jest ciężko dlatego zacząłem spisywać sobie co może być przyczyną, a co nie. Tak mi wyszło, złe oświetlenie, zła postawa, męczące oczy kolory w oprogramowaniu, słabej jakości matryca komputera itd. Więc zacząłem po kolei od najłatwiejszego, zmieniłem fotele w firmie, żeby poprawić postawę, jednak to nic nie zmieniło. Drugą opcją było kazałem przyciemnić wszystkie kolory w oprogramowaniu. Jak się okazało, to niektórym poprawiło już komfort pracy, szczególnie dla naszych oczu. Jednak sporo osób jeszcze się skarżyło, więc postanowiłem wymienić oświetlenie na diodowe, dokładnie na panele led. Jak się okazało, w tym momencie wszyscy odczuli ulgę. Światło ledowe jest dużo bardziej naturalne dzięki czemu mniej męczy oczy i głowę, a o to właśnie chodziło. Szczególnie ma to znaczenie przez to, że okres pulsacji światła nie jest tak odczuwalny jak w przypadku innych rodzajów oświetlenia. Bardzo mnie to cieszyło, że udało mi się poprawić komfort pracy pracownikom. Skoro stać mnie było na reklama led, oraz na różne telebimy led z moją reklamą to ważne, żeby też moi pracownicy również mieli jak najlepiej. Uważam, że nie wolno na tym oszczędzać. Ogólnie technologia led okazuje się bardzo bliska mojej firmie. Wszystkie komputery miały już wyświetlacze led, więc tutaj w sumie i tak nie miałbym czego zmieniać. Oświetlenie to panele led a reklamy to tablice led w autobusach i telebimy led na mieście. Dlatego właśnie uważam, LED za jeden z największych odkryć dwudziestego wieku.

Wiadomo, że było tam wiele innych osiągnięć, jednak nie oszukujmy się, że dzisiaj wszystko ma praktycznie w sobie diody led. Coraz częściej mówi się o wycofaniu zwykłych żarówek na rzecz właśnie żarówek led, dlatego osiągnięcie Edisona i Swana pewnie będzie odchodziło powoli do lamusa, w zamian będzie wchodzić technologia LED.