ART BAY Prestige

Jesteśmy grupą młodych ekonomistów, którzy odnieśli bardzo szybko sukces zawodowy. Z tej racji mamy dużo wolnego czasu. Postanowiliśmy go poświęcić na dzielenie się z wami doświadczeniem naszym i naszych znajomych z branży.
Z tego względu nasze artykuły są pożądane przez początkujących, którzy także chcą się rozwijać i zarabiać spore pieniądze.

Co oferujemy?

Szukasz pomysłu na biznes? A może chciałbyś bardziej rozwinąć swój?
Dobrze trafiłeś!

Artbayprestige jest kopalnią wiedzy na tematy ekonomiczne i gospodarcze. Opisujemy tutaj rozwój biznesów różnych ludzi – ich zyski, straty, wyrzeczenia. Wszystko po to, byście mogli skorzystać z doświadczenia innych osób i uczyli się na ich błędach.

image

Szybki rozwój

Jeżeli poświęcisz chwilę czasu na pewno nie pożałujesz. Przez tę chwilę poznasz biznes plany najbogatszych ludzi w Polsce oraz zapotrzebowanie dzisiejszego rynku.

image

Sprawdzone informacje

Wiele osób korzystało z naszych porad i nie żałują. Przeciwnie - są zadowoleni oraz polecają nas znajomym i rodzinie.

image

Klucz do biznesu

A nawet klucze, gdyż próbujemy codziennie publikować najlepsze pomysły na biznes. Dzięki temu każdy nasz czytelnik ma możliwości rozwoju i zarobku.

image

Wyszukiwanie luk

Raz w tygodniu robimy podsumowanie maili od czytelników. Wskazujemy wtedy wady Waszych pomysłów i ewentualne straty.

Nasi eksperci

Artykuły tutaj zamieszczane są pisane przez ekspertów z różnych dziedzin biznesu, dzięki czemu każdy wpis jest inny od poprzedniego.

Kamila

Kamila

Inwestor

"Cześć! Jestem Kamila, skończyłam Finanse i Księgowość na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka interesowałam się inwestowaniem - to kupowałam ubrania na promocjach i sprzedawałam w szkole po wyższej cenie, czy wystawiałam na aukcjach rzeczy, których nie potrzebowali rodzice. Po zakończeniu szkoły miałam już dość spory kapitał, który zainwestowałam w kryptowaluty. To był strzał w dziesiątkę."

Alojzy

Alojzy

Prezes

"Dorastałem w rodzinie wielodzietnej jako najmłodsze dziecko. Nigdy nie byłem za specjalnie rozpieszczany. Podręczniki po rodzeństwie, zabawki po rodzeństwie. Dlatego musiałem radzić sobie samemu. Dorabiałem w piekarni roznosząc pieczywo po domach w rodzinnej wsi. Zakupiwszy rower byłem w stanie rozwozić go szybciej i dalej, co ucieszyło piekarza, gdyż zyskał nowych klientów z okolicznych wiosek. W taki sposób zacząłem. Dziś jestem prezesem dwóch firm transportowych świadczących usługi na terenie siedemnastu krajów."

Joanna

Joanna

Dyrektor

"Od zawsze chciałam iść na studia, lecz moich rodziców nie było na to stać. Gdy poszłam do szkoły średniej na poważnie zabrałam się za rozwiązywanie tego problemu. Razem z koleżankami sprzedawałyśmy ręcznie robioną biżuterię. Niestety, wykruszyły się one w momencie, kiedy musiałyśmy zająć się rozliczeniami. Zostałam sama, lecz z pieniędzmi. Zarejestrowałam działalność i zaczęłam zatrudniać ludzi na umowy. Już przed maturą było mnie stać na kilkanaście lat studiów. Obecnie sprzedaję biżuterię ze złota, srebra, z kamieniami szlachetnymi, a zaocznie studiuję zarządzanie zasobami."

Nasi klienci

Skorzystali z naszych rad i się nie zawiedli!

Wasze najczęstsze pytania

Czy dobrym pomysłem jest inwestowanie w ziemie?

Naszym zdaniem wszystko zależy od położenia działek. W momencie, gdy mamy je w lesie z pomnikami przyrody, wtedy niewiele pożytku będziemy z nich mieli.

Kredyt na rozpoczącie biznesu jest dobrym pomysłem?

Jeżeli nie masz pieniędzy na start to lepiej zacznij od tego, na co Cię stać. Pamiętaj, że kredyt to zobowiązanie nawet na kilka lat.

Inwestorzy mnie oszukali, co zrobić?

Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego adwokata z Twojej okolicy i przedstaw mu całą sytuację. Powinien on przedstawić Tobie najlepsze wyjście z tej sytuacji.

W jakie kryptowaluty inwestowała Kamila?

Przede wszystkim w Polcoin oraz Bitcoin. Trochę zainwestowałam też w mniej znane kryptowaluty, ale z nich było więcej strat, niż zysków.

Opinie naszych czytelników

Ostatnie wpisy

Zobacz o czym ostatnio pisaliśmy:

hologram z naklejki

Jak powstają naklejki – hologramy reklamowe?

Naklejki hologramowe wraz z biegiem czasu cieszą się coraz większym zainteresowaniem i są stosowane w coraz większej liczbie sytuacji. Dzięki takim właśnie nalepkom zdecydowanie najskuteczniej potwierdzić można autentyczność danego produktu czy też dokumentu. Wykorzystywane są one zdecydowanie najczęściej na papierach wartościowych lub certyfikatach. Naklejki hologramowe zdobywają w obecnym czasie coraz większą liczbę zróżnicowanych zastosowań Zdecydowanie […]

Koszulki z własnym nadrukiem

Zalety koszulek z własnym nadrukiem

Wygląd stanowi pewnego rodzaju platformę do wyrażania własnego stylu. Ubrania z nadrukiem mogą więc być spersonalizowane i w pewien sposób przekazywać indywidualne podejście do mody. W praktyce należy jednak podchodzić do tego z dystansem, ponieważ każdy może sobie nadrukować na ubranie tak naprawdę wszystko, a może się to kłócić z ustalonymi normami w społeczeństwie. Ubrania […]

Czym powinien wyróżniać się karton?

Opakowania, które wykonane zostały z kartonu, wraz z biegiem czasu cieszą się coraz większą popularnością w branży logistycznej. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że tego rodzaju opakowania, powinny spełniać pewne, określone cechy, szczególnie jeżeli chodzi o ich wykonanie. Tylko w takim wypadku, ich profesjonalne wykorzystywanie, nie będzie się wiązało z żadnego rodzaju problemami. Dobry karton, […]

układanie książek

Czym jest skład książek?

Przed oddaniem książki, czy też innej publikacji do druku, konieczne jest odpowiednie przygotowanie napisanego tekstu. Polega to przede wszystkim na odpowiednim przystosowaniu graficznym tekstu do druku. Ze względu na wysoki poziom skomplikowania takiego właśnie zadania, kluczowe okazać się może zlecenie go profesjonalistom. Dlaczego to zadanie warto zlecić? Będą oni w stanie tak dostosować napisany tekst, […]

Zainteresowany? Sprawdź nasze wszystkie artykuły!

Kontakt

Maile redaktorów:

  • joanna@artbayprestige.pl
  • kamila@artbayprestige.pl
  • alojzy@artbayprestige.pl

Odpowiadamy w 24h!