ART BAY Prestige

Jesteśmy grupą młodych ekonomistów, którzy odnieśli bardzo szybko sukces zawodowy. Z tej racji mamy dużo wolnego czasu. Postanowiliśmy go poświęcić na dzielenie się z wami doświadczeniem naszym i naszych znajomych z branży.
Z tego względu nasze artykuły są pożądane przez początkujących, którzy także chcą się rozwijać i zarabiać spore pieniądze.

Co oferujemy?

Szukasz pomysłu na biznes? A może chciałbyś bardziej rozwinąć swój?
Dobrze trafiłeś!

Artbayprestige jest kopalnią wiedzy na tematy ekonomiczne i gospodarcze. Opisujemy tutaj rozwój biznesów różnych ludzi – ich zyski, straty, wyrzeczenia. Wszystko po to, byście mogli skorzystać z doświadczenia innych osób i uczyli się na ich błędach.

image

Szybki rozwój

Jeżeli poświęcisz chwilę czasu na pewno nie pożałujesz. Przez tę chwilę poznasz biznes plany najbogatszych ludzi w Polsce oraz zapotrzebowanie dzisiejszego rynku.

image

Sprawdzone informacje

Wiele osób korzystało z naszych porad i nie żałują. Przeciwnie - są zadowoleni oraz polecają nas znajomym i rodzinie.

image

Klucz do biznesu

A nawet klucze, gdyż próbujemy codziennie publikować najlepsze pomysły na biznes. Dzięki temu każdy nasz czytelnik ma możliwości rozwoju i zarobku.

image

Wyszukiwanie luk

Raz w tygodniu robimy podsumowanie maili od czytelników. Wskazujemy wtedy wady Waszych pomysłów i ewentualne straty.

Nasi eksperci

Artykuły tutaj zamieszczane są pisane przez ekspertów z różnych dziedzin biznesu, dzięki czemu każdy wpis jest inny od poprzedniego.

Kamila

Kamila

Inwestor

"Cześć! Jestem Kamila, skończyłam Finanse i Księgowość na Uniwersytecie Warszawskim. Od dziecka interesowałam się inwestowaniem - to kupowałam ubrania na promocjach i sprzedawałam w szkole po wyższej cenie, czy wystawiałam na aukcjach rzeczy, których nie potrzebowali rodzice. Po zakończeniu szkoły miałam już dość spory kapitał, który zainwestowałam w kryptowaluty. To był strzał w dziesiątkę."

Alojzy

Alojzy

Prezes

"Dorastałem w rodzinie wielodzietnej jako najmłodsze dziecko. Nigdy nie byłem za specjalnie rozpieszczany. Podręczniki po rodzeństwie, zabawki po rodzeństwie. Dlatego musiałem radzić sobie samemu. Dorabiałem w piekarni roznosząc pieczywo po domach w rodzinnej wsi. Zakupiwszy rower byłem w stanie rozwozić go szybciej i dalej, co ucieszyło piekarza, gdyż zyskał nowych klientów z okolicznych wiosek. W taki sposób zacząłem. Dziś jestem prezesem dwóch firm transportowych świadczących usługi na terenie siedemnastu krajów."

Joanna

Joanna

Dyrektor

"Od zawsze chciałam iść na studia, lecz moich rodziców nie było na to stać. Gdy poszłam do szkoły średniej na poważnie zabrałam się za rozwiązywanie tego problemu. Razem z koleżankami sprzedawałyśmy ręcznie robioną biżuterię. Niestety, wykruszyły się one w momencie, kiedy musiałyśmy zająć się rozliczeniami. Zostałam sama, lecz z pieniędzmi. Zarejestrowałam działalność i zaczęłam zatrudniać ludzi na umowy. Już przed maturą było mnie stać na kilkanaście lat studiów. Obecnie sprzedaję biżuterię ze złota, srebra, z kamieniami szlachetnymi, a zaocznie studiuję zarządzanie zasobami."

Nasi klienci

Skorzystali z naszych rad i się nie zawiedli!

Wasze najczęstsze pytania

Czy dobrym pomysłem jest inwestowanie w ziemie?

Naszym zdaniem wszystko zależy od położenia działek. W momencie, gdy mamy je w lesie z pomnikami przyrody, wtedy niewiele pożytku będziemy z nich mieli.

Kredyt na rozpoczącie biznesu jest dobrym pomysłem?

Jeżeli nie masz pieniędzy na start to lepiej zacznij od tego, na co Cię stać. Pamiętaj, że kredyt to zobowiązanie nawet na kilka lat.

Inwestorzy mnie oszukali, co zrobić?

Najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego adwokata z Twojej okolicy i przedstaw mu całą sytuację. Powinien on przedstawić Tobie najlepsze wyjście z tej sytuacji.

W jakie kryptowaluty inwestowała Kamila?

Przede wszystkim w Polcoin oraz Bitcoin. Trochę zainwestowałam też w mniej znane kryptowaluty, ale z nich było więcej strat, niż zysków.

Opinie naszych czytelników

Ostatnie wpisy

Zobacz o czym ostatnio pisaliśmy:

litery plexi

Do czego służą kolorowe litery plexi?

Istnieje wiele sposobów na to, by wyróżnić swoje logo lub reklamę na tle innych – zarówno na elewacjach budynków, jak i środku obiektów. Dobra widoczność szyldu to podstawa właściwej promocji. Połączenie stylu, smaku i nowoczesności to doskonały sposób na to, by przyciągnąć wzrok odbiorców. Kolorowe i świecące litery Jednym z popularniejszych obecnie sposobów wyróżniania wizualnego […]

tanie torby papierowe

Koniec plastiku – czas na ekologiczne torby papierowe

Torby papierowe są ekologiczną alternatywą dla plastikowych toreb zakupowych. Ku uciesze ekologów, coraz więcej właścicieli sklepów decyduje się na wprowadzenie tego typu rozwiązań w swoich punktach. Temat ekologii wciąż góruje w niemal wszystkich social mediach, portalach społecznościowych i blogach. Nie bez powodu, ponieważ zdrowie planety bezpośrednio przekłada się na jakość życia jej mieszkańców. Niedrogie torby […]

kasetony reklamowe

Podświetlane reklamy kasetonowe

W dzisiejszym świecie niezwykle ważne jest w prowadzeniu działalności, by być widzianym na rynku handlowo-usługowym. W tym celu trzeba dołożyć wszelkich starań, by pozwolić się zauważyć. Aby tego dokonać, należy odpowiednio zaplanować nie tylko kampanię marketingową, ale również wygląd przedsiębiorstwa, co jest szczególnie ważne, gdy jego siedziba znajduje się w zabudowie miejskiej. Popularne kasetony z […]

Z czego wynika pomysłowość agencji PR?

Wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z tego, jaką wagę mają wszelkie działania firmy o charakterze publicznym – niezależnie od tego, czy mamy na myśli stronę na portalu społecznościowym, czy może obecność na różnego rodzaju branżowych targach. Niezwykle ważnym jest pokazywać się i informować o istnieniu swojej firmy, lecz również niezwykle ważnym jest, by wiedzieć, […]

Zainteresowany? Sprawdź nasze wszystkie artykuły!

Kontakt

Maile redaktorów:

  • joanna@artbayprestige.pl
  • kamila@artbayprestige.pl
  • alojzy@artbayprestige.pl

Odpowiadamy w 24h!